Е-излог

(Галерија) Geox колекција јакни за есен/зима 2015: Високо дефиниран современ стил

Со целосно променет имиџ, тренди и авангардната облека за надворешни услови ги спојува практичноста и стилското прочистување во урбан-лежерен Geox пристап, внесувајќи високи перформанси и удобност во елегантниот и динамичен современ стил.

(Галерија) Levi's® брендот се здружи со Алиша Кис за лансирањето на новата женска џинс колекција

Глобалната кампања ја слави индивидуалноста, автентичноста и стилот

(Галерија) Спој на модата и Матка: Колекција на Bitsiani за сезона есен-зима

Новата кампања на Bitsiani насловена како MODERN NATURE за сезона есен-зима 2015 претставува спој на модата и текстурата на природата. Сликана на Кањон Матка од дуото фотографи – Ани&Дими, кои заедно со моделот Андреј Клинчаров и Маја Саздановска која беше задолжена за шминка и фризура, ја пренесоа колекцијата на друго ниво, притоа совршено отсликувајќи ги модните парчиња и убавините на кањонот.

Октомври 15, 2015 Е-излог Никола Осило

Технологија и удобност со стил: GEOX женска колекција чевли есен/зима 2015

Новата колекција на Geoxза есен-зима ’15 ја спојува најнапредната технологија на брендот со последните трендови на современиот стил. Основните вредности на дишење на стопалата, терморегулацијата и удобноста се ажурирани со гламурозни, шик детали и различни форми.

(Галерија) Заљубете се во новите сезонски трендови на Springfield

Повторно во училиште. Назад во канцеларија. Враќање на есента. Погледнете дел од стилот и природата на колекцијата Springfield за есен-зима 2015.

Септември 30, 2015 Е-излог Петре Димитров

(ВИДЕО/ГАЛЕРИЈА) PARFOIS Есен-Зима: Овде припаѓам

За сезоната есен-зима 15/16, Parfois одлучи да инвестира во кампања која ja открива поинтимната перспектива на брендот. Користејќи го театарот Болхао како локација, ја повикаa француската актерка Нора Лембр да долета во Порто за да ја преземе главната улога во овој „прв чин“ за оваа сезона. Убава, секси, мистериозна, автентична и над сѐ вљубеник во театарот, французинката ни носи екстаза уште пред да е на сцена, преку леќата на италијанската фотографка Илариа Орсини.  

Women’secret: Убавината и удобноста никогаш не изгледале толку секси колку оваа есен

Есента ќе стане најженствената сезона благодарение на брендот women’secret, кој ќе направи да се чувствувате Привлечно, Удобно и Секси со последните трендови: нијанси на темно црвена како бојата на црешите, виното и бургунди...

(Галерија) Нова колекција на Timberland создадена за модерни патеки

Timberland долго време e познат и почитуван бренд за надворешни услови. Оваа есен, со глобалната маркетинг кампања која гласи „Создадени за модерни патеки“, Timberland ја редефинира облеката за надворешни услови, доближувајќи ја до градот, каде живее една нова генерација на трагачи по авантура.

 

Септември 10, 2015 Е-излог Никола Осило

Оваа зима бидете шик и кул со Celio

Зимската колекција на celio* ќе биде лежерна, но воедно и елегантна. Нијансите на сиво се присутни во сите клучни парчиња: мантили, палта, панталони, џемпери и истите се комбинирани со топлите бои како бургунди-црвена и светло-кафена боја.

(Галерија) Есен/зима: Нова женска колекција на Replay

Современата винтиџ приказна се врти околу тексас материјалот