Е-излог

(Галерија) Bata пролет-лето 2017

Колекцијата на Bata за оваа сезона изобилува со шармантни модели на чевли кои гарантираат удобност и стил. Фотографирани во еден од најкосмополитските градови во Европа, Барселона  е новата локација за кампањата, а како заштитно лице повторно го среќаваме познатиот италијански модел Мелиса Сата.

(Фото) Fashion&Friends: Сезона на бои и разиграност пролет/лето 2017

Пролетта во Fashion&Friends е разиграна, разнобојна, динамична и енергична. Колекциите на брендовите кои се дел од мулти бренд продавницата иако различни и доследни на сопствениот имиџ, имаат заедничка нишка, а оваа сезона тоа е напливот на бои и инспирација која доаѓа од далечни места кои асоцираат на денови исполнети со многу сонце и ноќи со луди забави. 

Springfield 2017: Морнарски пруги, цветови и живописни бои, новата сезона нека расцвета во вашиот плакар

Морнарски пруги, цветови и живописни бои, новата сезона нека расцвета во вашиот плакар.

(Фото) HUGO BOSS пролет/лето 2017

Новите колекции на линиите на Hugo Boss пристигнаа. Новата сезона носи трендови кои во моделите на BOSS се реинтерпретирани на софистициран начин задржувајќи ја автентичноста на брендот, но внесувајќи и свежа енергија за нови почетоци.

(Фото) Boggi Milano пролет-лето 2017: Реинтерпретрација на новите генерации

Кампањата на Boggi Milano за оваа сезона се фокусира на генерациите и наследството кое го оставаат зад себе. 

(Фото) Women's Secret пролет 2017: Убаво, удобно и секси

Пролетта во Women’s Secret ни носи парчиња за двојна употреба.

(Фото) Timberland пролет/лето 2017 flyroam&aerocore технологија: Висок перформанс и футуристички стил

Како бренд со богата историја, но и чувство за идните трендови, Timberland ја започнува сезоната пролет/лето 2017 со уште еден иновативен производ со лансирањето на  колекција Flyroam (флајроам). 

(Фото) Најнови модели на чевли и јакни од колекцијата на Geox за пролет/лето 2017

За оваа сезона Geox нуди богат избор на спортски чевли кои овој пат доаѓаат во интензивни бои, а се со вградена врвна технологија која им овозможува на стaпалата да дишат.

Последни цени во продавниците на Fashion Group!

Од 15 до 22 февруари во продавниците на Fashion Group започнува кампањата за финални сезонски намалувања -  „Последни цени“, каде што парчињата од есен/зима колекцијата ќе можете да ги купите за последен пат.

(Фото) Celio* пролет-лето 2017 колекција

За оваа сезона, celio* ве води на патување. За пат околу светот, celio* предлага 6 колекции инспирирани од шест дестинации кои не смеат да се пропуштат оваа сезона: