Е-излог

(Галерија) BOSS Green колекција која илуминира

Новата кампања за есен-зима ’15 колекцијата на BOSS Green е креирана од дуото фотографи Hunter & Gatti, користејќи го како позадина панорамскиот поглед на Лос Анџелес навечер.

(Галерија) Diesel машка и женска колекција за есен/зима 2015

Црн пантер во урбана џунгла - убав, див и слободен, е симболот на Diesel машката и женската колекција за есен/зима. Препознатливиот знак на бунтовништво и дрзок став е воздигнат до ниво на парчиња кои се носливи и „кул“.

Black Friday: Во продавниците на Fashion group има попусти од 20 до 50 проценти

По повод празникот Black Friday во продавниците на Fashion group има попусти од 20 до 50 проценти.

(Галерија) Geox колекција јакни за есен/зима 2015: Високо дефиниран современ стил

Со целосно променет имиџ, тренди и авангардната облека за надворешни услови ги спојува практичноста и стилското прочистување во урбан-лежерен Geox пристап, внесувајќи високи перформанси и удобност во елегантниот и динамичен современ стил.

(Галерија) Levi's® брендот се здружи со Алиша Кис за лансирањето на новата женска џинс колекција

Глобалната кампања ја слави индивидуалноста, автентичноста и стилот

(Галерија) Спој на модата и Матка: Колекција на Bitsiani за сезона есен-зима

Новата кампања на Bitsiani насловена како MODERN NATURE за сезона есен-зима 2015 претставува спој на модата и текстурата на природата. Сликана на Кањон Матка од дуото фотографи – Ани&Дими, кои заедно со моделот Андреј Клинчаров и Маја Саздановска која беше задолжена за шминка и фризура, ја пренесоа колекцијата на друго ниво, притоа совршено отсликувајќи ги модните парчиња и убавините на кањонот.

Октомври 15, 2015 Е-излог Никола Осило

Технологија и удобност со стил: GEOX женска колекција чевли есен/зима 2015

Новата колекција на Geoxза есен-зима ’15 ја спојува најнапредната технологија на брендот со последните трендови на современиот стил. Основните вредности на дишење на стопалата, терморегулацијата и удобноста се ажурирани со гламурозни, шик детали и различни форми.

(Галерија) Заљубете се во новите сезонски трендови на Springfield

Повторно во училиште. Назад во канцеларија. Враќање на есента. Погледнете дел од стилот и природата на колекцијата Springfield за есен-зима 2015.

Септември 30, 2015 Е-излог Петре Димитров

(ВИДЕО/ГАЛЕРИЈА) PARFOIS Есен-Зима: Овде припаѓам

За сезоната есен-зима 15/16, Parfois одлучи да инвестира во кампања која ja открива поинтимната перспектива на брендот. Користејќи го театарот Болхао како локација, ја повикаa француската актерка Нора Лембр да долета во Порто за да ја преземе главната улога во овој „прв чин“ за оваа сезона. Убава, секси, мистериозна, автентична и над сѐ вљубеник во театарот, французинката ни носи екстаза уште пред да е на сцена, преку леќата на италијанската фотографка Илариа Орсини.  

Women’secret: Убавината и удобноста никогаш не изгледале толку секси колку оваа есен

Есента ќе стане најженствената сезона благодарение на брендот women’secret, кој ќе направи да се чувствувате Привлечно, Удобно и Секси со последните трендови: нијанси на темно црвена како бојата на црешите, виното и бургунди...