Бистро Здраво Живо-храна за тело и душа

3760 Views Септември 24, 2016 Check in Редакција Емагазин

Ресторанот за жива, безглутенска и веганска храна Здраво Живо е одлично место за убава и здрава храна, направена со многу љубов.

Секако тука ќе најдете и преубави колачи, кои со уживање можете да ги вкусите во прекрасната градина.

Повеќе инфо на нивната Фејсбук страна, ОВДЕ.

Фото: Фејсбук/Бистро Здраво Живо

 

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести