(Галерија) Ресторан FOUR: Место за убаво јадење, средби и незаборавни спомени

5873 Views Октомври 4, 2016 Check in Редакција Емагазин

Ресторанот FOUR, кој пред неколку дена беше награден од Министерството за економија во категоријата најуспешни ресторани во Македонија, се наоѓа во склоп на ново отворениот хотел Парк, на кејот на Вардар.

Како што велат од таму, овој ресторан не е само место за јадење и пиење, туку и за убави средби, целосно уживање, уникатно искуство и незаборавни спомени.

А за гурманските спецјалитети, кои нема да ги најдете на друго место во Скопје, се грижи, шефот на кујната, Константин Катафај.

Повеќе инфо на нивната Фејсбук страна, ОВДЕ.

jQuery Slider
При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести