(Фото+Видео) Мјузикл на Woman'secrеt со Елса Патаки, „We are sexy women“

Новогодишната магија од која Women’secret e неизбежен дел, започнува со промоцијата на краткото видео во која главна улога повторно има популарната шпанска актерка Елса Патаки.

Видеото е направено во форма на мјузикл со кабаре тематика, а во него доминираат атрактивни парчиња кои ја истакнуваат женственоста и шармот кои во себе ги носат моделите од овој бренд. 


 
Колекцијата на women’secret е наменета за сите специјални моменти кои ги носи празничниот период, а ја сочинуваат елегантни модели во кои секоја жена се чувствува привлечно и секси.

Провидните корсети и сетови во црна боја со деликатни додатоци од тантела и многубројни дополнителни украсни елементи, наскоро ќе бидат достапни и во продавницата на women’secret во Скопје. 


 

Погледнете го видеото:

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести