(ВИДЕО) Трик како да ја одмрзнете чешмата

3114 Views Јануари 11, 2017 Живот Редакција Емагазин

Поради студенето време често деновиве ни се случува да ни замрзнат чешмите. Во видеото погледнете едноставен трик како да ја одмрзнете чешмата.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.