(Видео) Како изгледаа рекламите на македонските компании пред 25 години

1183 Views Февруари 12, 2017 Ретро Камелија Делија

Порано постоеа реклами кои ги гледавме и не брзавме да го земеме далечинското и да го смениме каналот. 

И покрај недостатокот на ефекти и технологија, на времето рекламите беа забавни.

Ова се неколку добро познати реклами на македонски компании од почетокот на 90-тите години на минатиот век.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.