Последни цени во продавниците на Fashion Group!

1822 Views Февруари 14, 2017 Е-излог Редакција Емагазин

Од 15 до 22 февруари во продавниците на Fashion Group започнува кампањата за финални сезонски намалувања -  „Последни цени“, каде што парчињата од есен/зима колекцијата ќе можете да ги купите за последен пат.

Дополнителните попусти до -50% на веќе намалената колекција ќе ви овозможат да се подновите со квалитетни и стилски модни парчиња по одлични, ниски цени. Искористете ја последната шанса за топ шопинг!

 

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.