(Фото) Women's Secret пролет 2017: Убаво, удобно и секси

2378 Views Февруари 27, 2017 Е-излог Камелија Делија

Пролетта во Women’s Secret ни носи парчиња за двојна употреба.

Романтичен февруари

Софистицирани парчиња во пастелни тонови

Купидон оваа година доаѓа посекси од кога било. Провидно, детали и тантела се главните протагонисти оваа сезона. Парчиња со пастелни тонови во комбинација со боја на малина за нежен изглед и за ситеспецијални моменти

Во домашна атмосфера

Удобност и стил во исто парче

Работете од дома, задржувајќи го својот стил. Откријте ги овие минималистички силуети кои даваат максимална удобност во домашна атмосфера, софистицирани парчиња со кои останувате доследни на својот стил.

Отсега работењето од дома ќе биде кул.

Невестинска колекција

Класични форми со секси примеси

Останувајќи верни на класичната линија, ја презентираме невестинската колекција со црна, бела и бежова како доминантни бои. Невестинската колекција нуди секси модели со премиум изглед.

Bralettes

Прилагодливи парчиња со тантела и провидни делови

Придружете се на трендот „bralette“ комбинација на топ и градник направени за да се чувствувате удобно и секси. Тантела, провидни делови и цветни дезени за да сјаете сезонава.Особено атрактивно парче кое и дава заводлив изглед на секоја комбинација.

jQuery Slider
При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести