(Фото) Секси и на 50 години: Памела Андерсон во кампања за долна облека

Познатата актерка Памела Андерсон, која за три месеци ќе наполни 50 години, повторно ја бранува јавноста, овој пат со нова кампања за долна облека.

Таа направи фотосесија за бреднот Coco de Mer.

Како изгледа Памела на 50 години и дали изгубила од сексипилот, проценете од фотографиите.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.