Ќе има „генерално чистење“ во Собранието

Собранието на Република Македонија распиша оглас за набавка на услуги за чистење на стакло, перење на завеси и други предмети.

Проценета вредност на договорот без ДДВ е 750.000 денари, а глеван критериум за доделување на договорот е најниската цена.

Фото: МИА

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.