(Фото) На кафе пред Влада

2805 Views Август 22, 2017 Check in Редакција Емагазин

Од пред извесно време карши Владата е отворено ново место за добро кафе, Government coffee.

Интересен детал во кафулете се и протретите на светски политичари, од Меркел, Путин до Берлускони, а доколку сакате буквално да ја следите работата на новата Влада, овде имате одлична позиција :)

На здравје кафе!

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.