ЕКСКЛУЗИВНО: Македонски придружнички се нудат по 100 евра за час, а 800 евра за викенд

3984 Views Септември 2, 2017 18+ Никола Осило

„Македонски придружнички“ е името на веб-страната на која се нудат девојки и модели од Македонија како ескорт односно придружнички по цени кои варираат од 100 евра нагоре во зависност од услугата и периодот на ангажманот.

Така за еден час со ексорт девојка во Скопје клиентите треба да платат 100 евра, за вечера од три часа 190 евра, за преноќување 290 евра и за викенед 800 евра.

Оваа веб-страна нуди и услуги во странство, за што цените се многу посолени.

Повеќе детали ТУКА.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести