Агенцијата за туризам ќе потроши 7.000 евра за промотивни материјали

317 Views Септември 14, 2017 Бизнис Камелија Делија

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот објви оглас за барање за прибирање на понуди за набавка на услуги за печатење на промотивен материјали.

Според објавата на Електронскиот систем за јавни набавки се работи за договор со проценета вредност од 438.500 или нешто повеќе од 7.000 евра.

Критериум за добивање на договорот е најниска цена. 

Целиот оглас може да го видите ТУКА.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.