(Видео) Нема ништо посекси од женска одбојка на плажа

1267 Views Септември 18, 2017 18+ Никола Осило

Атлетика или одбојка на плажа е главната дилема кога е во прашање женската убавина во спортот. Во оваа прилика се одлучивме за убавите девојки кои се натпреваруваат во одбојка. Уживајте во оваа видео-компилација од најсекси моментите во оваа спортска дисциплина за 2017 година!

Фото:pinterest

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести