(Фото) И Македонки се сликаа за Плејбој

2538 Views Септември 30, 2017 18+ Редакција Емагазин

Плејбој, чиј основач, Хју Хефнер, почина пред неколку дена, имаше и македонско издание.

Убавата приказна траеше кратко, а за весникот позираа неколку Македонки.

Прва на насловната на Плејбој се најде пејачката Каролина Гочева, па Миа и Маја. Следни беа Александра Накова, Елизабета Симоновска, Нина Костова и Марија Кочовска.

Фото: Плејбој Македонија

ПРОЧИТАЈТЕ ГИ И ОВИЕ СТОРИИ

(ФОТО) Сите жени на Хју Хефнер

Почина основачот на „Плејбој“, Хју Хефнер

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести