(Видео) Кокаин и виски: Како изгледаше дуелот помеѓу Бранко Црвенковски и Љупчо Георгиевски

3108 Views Октомври 5, 2017 Ретро Редакција Емагазин

И на овие избори нема дуели. Продолжува долгодишната пракса, да не гледаме спротиставување на кандидати од различни партии.

Во ретро Ве потсетуваме на телевизискиот дуел помеѓу поранешните лидери на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ, Љупчо Георгиевски и Бранко Црвенковски на МРТ.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести