Актерот Сашко Коцев доби ќерка

1375 Views Октомври 8, 2017 Забава Редакција Емагазин

Актерот Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана станаа родители.

Неговата сопруга се породи денеска и добија ќерка.

Фото: Фејсбук/Смиљана Бундовска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.