(Фото) Нови супер женствени пижами од Women' Secret

1967 Views Октомври 9, 2017 Е-излог Редакција Емагазин

Оваа есен, Women’secret ја дополнува колекцијата пижами за да ги задоволи потребите на жените кои сакаат да се чувствуваат удобно и женствено без да ја жртвуваат удобноста.

Порелаксирани бои, внимателно избрани дезени, нови текстури и материјали за парчиња кои изгледаат поженствено од кога и да е. Памук, свилена вискоза и сатен со тантела за комплетен изглед на пижамите со машки крој и принтови инспирирани од азиската уметност.

Бескрајно многу опции за секоја жена – привлечна, удобна и деликатна колекција.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.