(Фото) Ултимативна удобност од Women' Secret

1920 Views Октомври 9, 2017 Е-излог Редакција Емагазин

Трендот да се носат модели кои личат на пижами е сè уште актуелен, но овојпат Women’secret нуди супер модерни парчиња за времето поминато дома. Овие удобни и безвременски парчиња се одличен избор и за оние кои работат од дома.

Овој дел од колекцијата на Women’secret za есен/зима 2017/18 вклучува “jogger” панталони, маички и дуксери – парчиња со двојна намена, кои се лесно прилагодливи и доаѓаат во неутрални бои и специјална ултра мека текстура.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.