(Видео) Реклама на Џамбо со геј пар

1202 Views Октомври 10, 2017 Балкан Редакција Емагазин

Грчката компанија Џамбо, која неколку години е присутна и во Македонија, освен по големата палета на интересни производи што ги нуди, во грчката јавноста секогаш предизвикува и реакции со оргиналните реклами.

Во новиот рекламен серијал на Џамбо, една од рекламите е и со геј пар.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.