(ВИДЕО) „Некст тајм“ ја преработија „Слушам кај шумат шумите“

3365 Views Октомври 11, 2017 Забава Редакција Емагазин

„Некст Тајм“ ја преработија старата и многу позната македонска песна, „Слушам кај шумат шумите“.

Спотот е во режија на Огнен Шапковски и е дефинитивно едно од најдобрите македонски видеа направени досега.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.