(ВИДЕО) Јана Бурческа стана мајка

782 Views Октомври 11, 2017 Забава Редакција Емагазин

Пејачката Јана Бурческа, која годинава ја преставуваше Македонија на Евровизија денеска стана мајка и доби ќерка.

Дека е бремена соопшти во промотивното видео пред нејзиниот настап, а потоа во бекстејџ беше и побарана за жена од нејзиниот дечко Александар.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.