(ВИДЕО) „Мини торнадо“ во базен во Грција

748 Views Октомври 12, 2017 Балкан Редакција Емагазин

Видеото со „мини торнадо“ од базен во Линдос на грчкиот остров Родос стана хит на социјалните мрежи.

Видео: SWNS TV

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.