(Фото) Први фотографии: Сашко Коцев си ги зема од болница сопругата Смиљана и ќеркичката Јоана

1870 Views Октомври 13, 2017 Забава Редакција Емагазин

Актерот Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана добија ќеркичка на 8 октомври.

Малата Јоана на свет ја донесе д-р Елизабета Матевска-Атанасовска, која беше задолжена за целата бременост на Смиљана, пишува порталот на болницата Аџибадем Систина.

Новите родители велат дека имаат само пофални зборови за докторката, но и за целиот тим од Клиничката болница „Аџибадем Систина“.

„Сашко е вистински шампион, се грижеше за мене и во бременоста, а сега ќе биде одличен во улогата на татко“- вели Смиљана.

фото/извор: acibademsistinababy.mk

jQuery Slider
При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.