(Фото) Halloween со Women’s Secret: Привлечно, удобно, секси

2424 Views Октомври 25, 2017 Е-излог Редакција Емагазин

Woman’s secret го слави Halloween со извонредно секси колекција.

Светки V-израз и полупроѕирни материјали ќе бидат главните протагонисти во најстрашната ноќ во годината.

Црните парчиња со принтови кои светат во темница се највпечатливиот дел од колекцијата.

Производите од колекцијата Halloween се со промотивни цени во периодот од 26 до 31 октомври 2017.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести