(ВИДЕО) Секси ТВ-водителка од Романија се разголе мислејќи дека има пајак на задникот

2979 Views Ноември 4, 2017 18+ Никола Осило

Водењето телевизиска програма „во живо“, па уште пред публика во студиото понекогаш знае да донесе несекојдневни случки и искушенија.

Такво нешто неодамна и се случи на романската ТВ водителка Илинка Видичи која мислејќи дека има пајак во гакичките не се срамеше целосно да го покаже својот секси задник пред милионската публика.

Видео/фото:Holly sport TV

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести