(ФОТО) Џенифер Лопез го покажа задникот, Анџелина Џоли прекрасните нозе

3489 Views Ноември 5, 2017 Забава Никола Осило

Светската јавност веќе се навикна на разголувањето на холивудските ѕвезди кои не избираат средства за да ја задржат славата. Најнов пример за тоа е фотографијата од разголениот задник на актерката и пејачка Џенифер Лопез која наиде на критика меѓу нејзините фанови.

Истовремено, многу подобри критики доби актерката Анџелина Џоли која на настан во Лос Анџелес се појави во црн краток фустан кој ги истакнува нејзините прекрасни нозе.

Фото: Enterteiment tonight

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!