(ВИДЕО) Ивица Тодориќ бега од новинар на ХРТ по лондонските улици

2350 Views Ноември 9, 2017 Балкан Редакција Емагазин

Хрватскиот бизнисмен кој неодамна со кауција во Лондон беше пуштен да се брани од слобода е повторно хит во регионот.

Овој пат покажа дека е во одлична форма трчајќи по улиците низ Лондон, за да ја избегне екипата на хрватската телевизија ХРТ.

Видео/фото: ХРТ/HRPolitika

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Коментари

Тагови