(Фото) Снежна идила на Попова Шапка

Убава вест за љубителите на снегот и скијање.

Попова шапка денеска покриена со снег.Фото: Фејсбук/We Have Snow - Попова Шапка

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.