Седумнаесетгодишниот Тунан Садик од продажба на уличното списание „Лице в лице“ го реновираше домот

Тунан Садик (17) од продажба на уличното списание „Лице в лице“ го реновираше својот дом, информираат од списанието на нивниот Твитер профил.

Целата приказна прочитајте ја во новиот број на „Лице в лице“.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.