(Фото) Груевски во Маврово

3371 Views Јануари 13, 2018 Живот Редакција Емагазин

Никола Груевски, поранешниот лидер на ВМРО-ДПМНЕ е фотографиран во Маврово.

Фотографијата на Фејсбук ја објави Филип Черноземски.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.