(Фото) Катерина Ивановска на зимување во Боровец

1553 Views Јануари 16, 2018 Забава Редакција Емагазин

Македонската манекенка, Катерина Ивановска со својот син Вања, одмара во бугарскиот скијачки центар Боровец.

Погледнете ги фотографиите на еМагазин:

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.