(ВИДЕО) Како со француски бакнеж да го натерате партнерот на страствен секс

1363 Views Јануари 19, 2018 18+ Никола Осило

Бакнувањето е еден од најдобрите начини да се разбудат страстите меѓу двајца партнери со оглед на тоа што е можеби најинтимните чинови меѓу љубовниците. Сепак, различни луѓе и карактери во зависност од нивното искуство често поинаку се бакнуваат и тоа може да биде сериозна пречка во односите меѓу партнерите.

На видеото подолу е даден туториал за правилно бакнување, доколку воопшто може да се каже дека постојат правила за тоа.

Фото: sludmovile.com/Видео:Youtube/waysandhow

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести