(ВИДЕО) Секс-пози кои гарантираат незаборавен оргазам

921 Views Јануари 23, 2018 18+ Никола Осило

Мажите никогаш нема да се пофалат со тоа, но најголем број од нив немаат основно познавање за женското тело, а уште помалку за женскиот полов орган. Затоа не е ни чудно што жените потешко доживуваат оргазмичен епилог во сексуалниот однос отколку мажите.

На видеото подолу се прикажани неколку техники кои можат да им помогнат на мажите полесно да ги задоволат партнерките во сексуалниот чин.

Фото.india.com

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести