(ВИДЕО) Како најдобро орално да го задоволите партнерот?

1244 Views Јануари 24, 2018 18+ Никола Осило

Речиси и да нема маж што не посакал орален секс, но тоа се разбира зависи и од желбата на сексуалниот партнер.

Оралниот секс понекогаш може да биде и непријатно искуство доколку станува збор за неискусни лица. На видеото подолу две жени даваат објаснување чекор по чекор како орално да се задоволи машко лице.

Фото: cphost.dk

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести