(ВИДЕО) Десет „најжешки“ секс-сцени во холивудските филмови

1719 Views Јануари 30, 2018 18+ Никола Осило

Без разлика дали причината е хемијата меѓу актерите, режијата или периодот во кој сте го гледале, но некои секс-сцени од познатите холивудски филмови стануваат незаборавни.

Еве ја листата на најжешки сцени според Modhern vize.

10. Eyes Wide Shut

9. Unfaithful

8. Blue Valentine

7. Love And Other Drugs

6. Wild Things

5. The Notebook

4. The Dreamers

3. Original Sin

2. Titanic

1. Basic Instinct

Фото:parisreview

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести