(ВИДЕО) Десет познати филмови со реални секс сцени

1782 Views Февруари 6, 2018 18+ Никола Осило

Вистинска реткост е некој од големите холивудски или европски филмски ѕвезди да го покажат своето голо тело во филмовите кои ги снимаат и најчесто ангажираат дублери за да ги одработат сцените во кои има секс.

Но од ова пракса има исклучоци, а за тоа доказ се следниве филмови:

The Brown Bunny

Lie With Me

Intimacy

Love

Little Ashes

Caligula

Wetlands

Shortbus

Nymphomaniac

Monster's Ball

Фото: irishmirror.ie/видео:modernwhiz.com

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести