(Фото) За Денот на вљубените, најзаводливите, романтични парчиња доаѓаат во Women’secret

2769 Views Февруари 7, 2018 Е-излог Редакција Емагазин

За овој ден на вљубените, брендот подготви специјална колекција во магични тонови, како црешово црвена и пастелно розова. Ултра женствени, секси парчиња кои овој ден ќе го направат полн со едноставност, деликатност и сензуалност.

Она што се издвојува се класичните пиажами со романтични пораки на џебовите. Следејќи ги најновите трендови, брендот ги претставува и  триаголните градници, со тантела и провидни делови – ексклузивни производи со одличен квалитет.

jQuery Slider
При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести