(ВИДЕО) Петнаесет најчудни секс-рекорди кои нема да ги најдете во Гинисовата книга

1594 Views Февруари 9, 2018 18+ Никола Осило

Од најголемиот пенис на светот, до најголемата вагина и спротивно, на видеото подолу се прикажани петнаесет најчудни секс-рекорди кои не се регистрирани во Гинисовата книга на рекорди.

15. Лиза Спаркс - Најголемиот генг-бенг во светот

14. Најголемата оргија во светот/Јапонија

13. Мајки кои родиле најмногу деца

12. Мајра Хилс - жената со најголеми вештачки гради во светот 

11. Најдолгиот бакнеж во светот 

10. Најдолга мастурбација - Масанобу Сато 

09. Најголем пенис во светот - Јохан Фалкон, Роберто Есквивел Кабрера

08. Најстар порно актер - Шигео Токуда

7. Најголема трудница во светот 

06. Најмалиот пенис во светот 

05. Најмладата мајка во светот - Лина Медина

04. Најсилна вагина во светот - Татиата Кожевниковна 

03. Најголема вагина во светот - Ана Свон

02. Најголемо букаке - Мишел Монахан

01. Најбројно отстранување пениси 

Фото/Видео:youtube/Lutch Green

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести