Водителката Лила Филиповска со раскошно деколте во креација на Елена Лука

1075 Views Февруари 10, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите македонски ТВ-водителки уште еднаш ја покажа својата убавина на својот фејсбук-профил овој пат облечена во црна креација на Елена Лука која ги истакнува нејзиното раскошно деколте и прекрасната фигура.

Фото: Фејсбук/Лила Филиповска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!