Собранието бара услуги за привремени вработувања

561 Views Февруари 12, 2018 Бизнис Редакција Емагазин

Собранието на Република Македонија објави оглас за доделување на договор за јавна набавка на услуги за привремени вработувања.

Според објавата на Бирото за јавни набавки се работи за договор со проценета вредност од 850.000 денари.

Критериум за доделување на договорот е најниската цена.

Целата набавка може да ја видите ТУКА.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.