(Фото) Предлози за подароци за Денот на вљубените од брендовите на Fashion Group

2215 Views Февруари 12, 2018 Е-излог Редакција Емагазин

Компанијата „Фешн груп“ изработи дигиталната брошура за Денот на вљубените со предлог-подароци од брендовите Mango, Women'secret и Parfois. 

Предлозите можете да ги видите на следниот линк, ОВДЕ.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести