Народната банка купува млечни чоколади

1707 Views Февруари 14, 2018 Бизнис Редакција Емагазин

Народната банка на Македонија објави оглас за барање за прибирање на понуди за набавка на млечни чоколади.

Според објавата на Бирото за јавни набавки се работи за договор со проценета вредост од 127.118 денари без ДДВ.

Критериум за доделување на договорот е најниската цена.

Целата набавка може да ја видите ТУКА.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.