(Фото) Каролина Гочева прекрасна во новата кампања на „Магнетик“

1318 Views Февруари 14, 2018 Забава Никола Осило

Една од најдобрите македонски пејачки, Каролина Гочева блесна во новата кампања на „Магнетик“, главен застапник на брендовите Marella by Max Mara, Pinko, Liu Jo, Max&Co, Pennyblack и Weekend Max Mara.

„Во следниве неколку дена, очекувајте нова фотосесија и видеа од оваа наша соработка“, најави Гочева на својот Фејсбук профил на кој се објавени фотографиите снимени од Јелена Зука.

jQuery Slider
При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!