(Фото) Лила Филиповска заводлива во нова кампања за накит

1946 Views Април 8, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно.

Овој пат во кампања за накит на својот Фејсбук профил таа објави фотографии на кои носи обетки, ѓердани и нараквици кои доликуваат на нејзиното преубаво лице и заводливо деколте.

Фото:Фејсбук/Лила Филиповска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!