(ВИДЕО) Се врати Саманта Фокс, како изгледа на 52 години

Некогашниот секс симбол од осумдесетите, Саманта Фокс се врати на музичката сцена со нова песна, насловена како "Hot boy". 

Во април, пејачката која стана популарна пред се поради големите гради, полни 52 години.

Како изгледа денеска погледнете во видеото:

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.