Девојчето од Неготино брутално претепано и понижено поради банална причина

Девојчето од Неготино кое беше претепано и понижено пред други деца од страна на две нејзини соученички било нападната поради банална причина, пишува Фокус.

Според соученици на девојчињата, тие во минатото биле другарки. Кавгата и тепачката, наводно настанала поради момче, односно поради љубомора, пишува Фокус.

ПРОЧИТАЈТЕ ГИ И ОВИЕ СТОРИИ

Бруталното претепување на девојчето од нејзините соученички во Неготино треба да не замисли сите

„Меѓаши“: Застрашува неконтролираната агресија од страна на децата врз свои соученици

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Македонија згрозена: Соученички брутално претепаа девојче во Неготино

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.