Генерално чистење во Народна банка

Народната банка на Македонија објави оглас за доделување на договор за јавна набавка на услуги за чистење на објектите.

Според објавата на Бирото за јавни набавки се работи за договор со проценета вредност од 7.000.000 денари без ДДВ или 114 илјади евра.

Критериум за доделување на договорот е најниската цена.

Целата набавка може да ја видите ТУКА

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.